EDS-518E-SS-SC-4GTXSFP-T

Moxa Managed Gigabit Ethernet switch with 12 10/100BaseT(X) ports, 2 100BaseFX single-mode ports with SC connectors, and 4 combo 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP ports, -40 to 75°C operating temperature

  • Geheel vrijblijvend
  • Binnen 1 werkdag
  • Actuele prijzen & levertijden

Bijzondere eigenschappen

12 x 10/100BaseT(X) Ports (RJ45 connector)
4 x Combo Ports 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP+
2 x 100BaseFX Ports
2 x Single mode
SC connector
Wide temperature range -40 to 75°C
Turbo Ring and Turbo Chain (recovery time < 20 ms @ 250 switches), RSTP/STP, and MSTP for network redundancy
RADIUS, TACACS+, MAB Authentication, SNMPv3, IEEE 802.1X, MAC ACL, HTTPS, SSH, and sticky MAC-addresses to enhance network security
EtherNet/IP, PROFINET, and Modbus TCP protocols supported for device management and monitoring
Supports MXstudio for easy, visualized industrial network management

Technische specificaties

Alarm Contact Channels 1, Relay output with current carrying capacity of 1 A @ 24 VDC
Digital Input Channels 1
Digital Inputs +13 to +30 V for state 1
-30 to +3 V for state 0
Max. input current: 8 mA
Buttons Reset button

10/100BaseT(X) Ports (RJ45 connector) 12
Auto negotiation speed
Full/Half duplex mode
Auto MDI/MDI-X connection
10/100/1000BaseT(X) Ports (RJ45 connector) Auto negotiation speed
Full/Half duplex mode
Auto MDI/MDI-X connection
100BaseFX Ports (single-mode SC connector) 2
Combo Ports (10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP+) 4
Standards IEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3ab for 1000BaseT(X)
IEEE 802.3z for 1000BaseSX/LX/LHX/ZX
IEEE 802.3x for flow control
IEEE 802.1D-2004 for Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1w for Rapid Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1s for Multiple Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p for Class of Service
IEEE 802.1Q for VLAN Tagging
IEEE 802.1X for authentication
IEEE 802.3ad for Port Trunk with LACP

Filter 802.1Q VLAN, Port-based VLAN, GVRP, IGMP v1/v2/v3, GMRP
Industrial Protocols EtherNet/IP, Modbus TCP, PROFINET IO Device (Slave)
Management LLDP, Back Pressure Flow Control, BOOTP, Port Mirror, DHCP Option 66/67/82, DHCP Server/Client, Fiber check, Flow control, IPv4/IPv6, RARP, RMON, SMTP, SNMP Inform, SNMPv1/v2c/v3, Syslog, Telnet, TFTP
MIB Ethernet-like MIB, MIB-II, Bridge MIB, P-BRIDGE MIB, Q-BRIDGE MIB, RMON MIB Groups 1, 2, 3, 9, RSTP MIB
Redundancy Protocols Link Aggregation, MSTP, RSTP, STP, Turbo Chain, Turbo Ring v1/v2
Security Broadcast storm protection, HTTPS/SSL, TACACS+, SNMPv3, MAB authentication, Sticky MAC, NTP authentication, MAC ACL, Port Lock, RADIUS, SSH, SMTP with TLS
Time Management NTP Server/Client, SNTP

IGMP Groups 2048
MAC Table Size 16 K
Max. No. of VLANs 64
Packet Buffer Size 1 Mbits
Priority Queues 4
VLAN ID Range VID 1 to 4094

LED Interface

LED Indicators PWR1, PWR2, STATE, FAULT, 10/100M (TP port), 100M (fiber port), Gigabit combo port, MSTR/HEAD, CPLR/TAIL

Serial Interface

Console Port USB-serial console (Type B connector)

DIP Switch Configuration

DIP Switches Turbo Ring, Master, Coupler, Reserve

USB Interface

Storage Port USB Type A

Power Parameters

Connection 2 removable 4-contact terminal block(s)
Input Voltage 12/24/48/-48 VDC, Redundant dual inputs
Operating Voltage 9.6 to 60 VDC
Input Current 0.41 A @ 24 VDC
Overload Current Protection Supported
Reverse Polarity Protection Supported

Physical Characteristics

Housing Metal
IP Rating IP30
Dimensions 94 x 135 x 137 mm (3.7 x 5.31 x 5.39 in)
Weight 1518 g (3.35 lb)
Installation DIN-rail mounting, Wall mounting (with optional kit)

Environmental Limits

Operating Temperature -40 to 75°C (-40 to 167°F)
Storage Temperature (package included) -40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity 5 to 95% (non-condensing)

Standards and Certifications

Safety UL 508, EN 60950-1 (LVD)
Hazardous Locations ATEX, Class I Division 2
EMC EN 61000-6-2/-6-4
EMI CISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMS IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 8 kV; Air: 15 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 10 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 4 kV; Signal: 4 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 4 kV; Signal: 4 kV
IEC 61000-4-6 CS: 10 V
IEC 61000-4-8 PFMF
Shock IEC 60068-2-27
Vibration IEC 60068-2-6
Freefall IEC 60068-2-32
Maritime DNV-GL, LR, ABS, NK
Railway EN 50121-4
Traffic Control NEMA TS2
Power Substation IEC 61850-3, IEEE 1613

MTBF

Standards Telcordia (Bellcore), GB
Time 723,953 hrs

Maatvoering

Support

Support en ondersteuning
Direct overleg met één van onze specialisten?

Voor technische vragen over onze producten kunt u bij ons terecht, voor of na levering. Onze ervaren technische dienst zal uw vragen vakkundig beantwoorden. U kunt ons bereiken op support@hpsindustrial.nl of telefonisch via 033-2774905. Voor onze verkoop afdeling kunt u mailen naar verkoop@hpsindustrial.nl

Productie

Hoe worden onze producten geassembleerd en uitgeleverd.

Meer lezen

Installatie en software

Van custom made OS images tot klant specifieke software

Meer lezen

Testen

Elk systeem identiek uitgeleverd en grondig getest

Meer lezen

Logistiek

Aflevermogelijkheden vanuit ons magazijn

Meer lezen

Reparatie

Retourzendingen en onze reparatieafdeling

Meer lezen

Technische ondersteuning

Bij problemen staan onze sales en system engineers voor u klaar

Meer lezen

Life cycle

End of Life notificaties en last buy mogelijkheden

Meer lezen

Hulp nodig op advies op maat?

Neem direct contact op met onze engineers.

Neem contact op Bel me terug

Waarom HPS?

3d printer

We beschikken bij HPS over een 3d printer om specifieke onderdelen te kunnen printen en te monteren in het systeem. Denk hierbij bijvoorbeeld aan extra montage beugels voor ventilatoren voor het creëren van extra air flow. Samen met u kunnen we bekijken of er speciale wensen zijn en deze doorvoeren.

Labeling/Serienummerregistratie

We zijn in staat om zelf klant specifieke stickers te ontwerpen die vervolgens op de systemen aangebracht worden voor het gemakkelijk verwerken. Denk daarbij aan het bedrijfslogo, persoonlijke serienummers/QR codes of andere gewenste gegevens.

Bouwbeschrijving

Voor veel van onze klanten waar wij regelmatig systemen voor assembleren hebben wij vaste bouwbeschrijvingen in gebruik, hierin worden alle klant specifieke informatie beschreven.

Nette afwerking bekabeling

Al onze systemen worden met de hand geassembleerd door onze ervaren technici. Er wordt rekening gehouden met de wensen van de klant en de toepassing van het betreffende systeem.

Maatwerk en eigen werkplaats

De kracht van HPS is het leveren van op maat gemaakte systemen en configuraties, geheel naar de wens van de klant.

A-Merk componenten

Onze systemen en producten worden in de meeste uiteenlopende Industriële omgevingen ingezet onder verschillende omstandigheden

Samenstellen, bouwen & configureren

HPS levert systemen voor oplossingen waarbij hoge eisen worden gesteld aan betrouwbaarheid en beschikbaarheid op de lange termijn.